416A2510-1536x1024

Atölye: Kol Dengelerine Giriş

Etkinlik Detayları

Tarih: 24 Temmuz Pazar
Saat: 09:30 – 11:00
Seviye: Başlangıç ve Her Seviyeye Uygun

Ders Açıklaması

Başlangıç seviyesi pozların hizalamaları ileri seviye pozların temelini oluşturuyor, bu nedenle yanlış bir temel ve hizalama üzerinden devam etmek ilerlememizi yavaşlatıyor ve uzun dönemde sakatlanmamıza dahi sebep olabiliyor.

Yoga pratiğinizin her zaman güvenli olması son derece önemli, bu nedenle yoga pratiğinizin başlangıcından itibaren kol dengelerine güvenli bir şekilde nasıl girileceğini öğrenmek, daha sürdürülebilir, sağlıklı ve keyifli bir pratik geliştirmenize yardımcı olacaktır. 

Bu atölye, çalışmasında kol dengelerinin temellerini ve hazırlık adımlarını öğrenecek, temel hizalama prensiplerini kavrayacak ve  böylece daha fazla güven, dikkat ve kolaylıkla kol dengelerine güvenli bir şekilde yaklaşacaksınız. 

Ne Öğreneceksiniz?

 • Kol dengelerinde hizalamasına ve tekniğine dair daha derin bir anlayış ve sağlıklı bir yoga uygulaması geliştireceksiniz
 • Kollarınızda, omuzlarınızda, göğsünüzde ve çekirdeğinizde güç oluşturacaksınız
 • Kullanılabilecek yoga aksesuarlarını ve kullanım yöntemlerini öğreneceksiniz
 • Güvenli bir şekilde poza girme yöntemlerini çalışacaksınız, dengenizi ve farkındalığınızı geliştireceksiniz
 • Kol dengelerinde istikrarlı şekilde ilerlemek için çeşitli yardımcı alıştırmalar öğreneceksiniz
 • Çalışacağımız pozlar; Chaturanga (doğru hizalama), Bakasana, Eka Pada Bakasana, Parshva Bakasana, Titibasana 

Kimler Katılabilir?

Yoga’ya yeni başlayan ve kol dengelerini daha detaylı öğrenmek isteyenler kadar pratiğinde ilerlemek, güçlenmek ve daha zorlu duruşlar için çalışmak isteyen deneyimli yogiler için de uygundur. 

Kol dengelerini tutmaya yaklaşarak veya daha önce hiç olmadığı kadar uzun süre tutarak kendinizi şaşırtacaksınız!

 • Fiyat: 180.00 ₺
 • Total Slot: 1
 • Booked Slot: 0

This event has expired

Bu etkinliğin kayıt tarihi geçmiştir.
Online

Yorumlar (3)

 1. Beste Topçuoğlu

  Bizzat katıldığım dersler,workshop veya atölyelerin duyurularında öyle içerikler,tanımlar..vs yapılıyor ki…ama içindeyken süpriz yumurtalarla karşılaşıyordum(!!) Tabii hepsi birer tecrübe olarak daha da seçici olmamı sağlıyor.Bugünkü atölye ile bu genellemeyi kırdım şükür ki! Öyle keyifli,öyle samimi ve bilgilendirici bir atölyeydi ki🙏Üstelik en çok kaçtığım,konfor alanımın hep dışında kalan “El Kol Dengeleri” gibi bir içerik olmasına rağmen😁Kendimi birebir özel derste hissettim açıkçası😊 Herkese aynı ilgi ve motivasyonla yaklaşmanıza,verdiğiniz ipuçlarına ve “AN”da hissettirmenize bayıldım tek kelimeyle! İyi ki yollarımız kesişti ve biliyorum ki artık çok daha sık kesişecek😉🙏 Bir sonraki atölyenizi heyecanla bekliyorum..Zaten online derslerinize de başlıyorum hemen..Bana çok iyi geldiniz, çok teşekkürler🙏❤️

 2. Banu Levent davran

  Denizin 6 aydir online derslerine katiliyorum. Bu haftasonu ilk defa bir atölyesi ne katıldım. Bir daha da hicbir atolyeyi kaçıracağımı sanmıyorum. 2 saat nasil gecti anlamadım, orta seviye bir öğrenci olarak bana katkısının çok olacağına inancindayim. Denizin pozitif enerjisi ve hep gülen yüzü ile yaptıramayacağı poz yok .

 3. senabarlik

  Deniz’in 2 aydır online derslerine katılıyorum.. Pozitif enerjisi ile pozları inanılmaz detaylı ve düzgün anlatması ile çok çok iyi bir öğretmen.. Atölyesine kayıttan katıldım ama yine de çok faydalı oldu.. Her poza girişi aşama aşama tek tek anlattığı ve yaptırdığı için zihnin “asla” dediği hareketleri bile yaptırmayı başarıyor.. Teşekkürler Deniz & Namaste 💜✨💫🧘🏼‍♀️

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir