3BBD0731-38FC-4847-A724-7B492329E01A

Atölye: 108 Güneşe Selam

Etkinlik Detayları

Atölye Açıklaması 

Yoga uygulamasında, mevsimlerin değişimleri Yoga Mala olarak da bilinen 108 Güneş Selamını tamamlamak için bir araya gelerek kutlanır. Güneşe Selam serisi tüm vücudu açar, enerji verir ve tam farkındalıkla yapıldığında, sisteminize daha fazla prana yani; ‘yaşam gücü’ getirir. Bu kutsal uygulama tam bir zihin ve beden dönüşümü sunar, gücünüzü, sabrınızı ve sebatınızı test edecek güzel ve canlandırıcı hareketli bir meditasyondur. 

Güz Ekinoksu; derin bir değişim zamanını temsil eder ve iyileşmek için içe dönme fırsatı sunar. Enerjimizi değiştirmek ve gerçek dönüşümü geliştirmek için bedenimizi ve zihnimizi bu hareketli meditasyona adayacağız.

Niyetlerimiz belirleyecek, güç kazanacak ve yeni mevsim için bir yol açacağız. Bu atölye çalışmasının sonunda, kendinizi güvenli, sakin ve güçlü hissetmenizi sağlayacak 108 tur tamamlamış olacaksınız.

Atölye Programı

12 Eylül Pazartesi

19:00  Pratik ve Buluşma: Program hakkında detaylı bilgilendirme yapacak, 108 Güneşe Selam hakkındaki sorularınızı alacağım ve birlikte bir pratik yapacağız. 

13  – 23 Eylül

Hazırlık Süreci: Bu süreçte hem bedenimizi sürekli ve tekrarlayan harekete alıştıracağız, hem de zihinsel olarak bu sürece hazırlanacak ve niyetlerimize odaklanacağız.  108 Güneşe Selam’ın tamamını güvenle uygulayabilmeniz için gücünüzü kademeli olarak arttırmanız önemli. 30’ar dakikalık 3 adet videodan oluşan dersleri iletecek ve rehberlik edeceğim. 

25 Eylül Pazar 

09:00 – 12:00  108 Güneşe Selam Ritüeli: Arada dinlenme, meditasyon ve nefes çalışmaları ile birlikte yaklaşık 3 saat sürecek. Akışın uzamasına karşın o günki programını esnek tutmanızı tavsiye ederim. Uygulamayı kısımlara bölerek gerçekleştireceğiz ve aralarda mola vereceğiz. 

Kimler Katılabilir?

En azından 3 aylık düzenli bir yoga pratiği olan her sağlıklı yogi uygulayabilir. 108 Güneşe Selam yaklaşık 3 saat sürecek ve sürekli hareket edeceğiniz ve aynı hareketi tekrarlayacağınız bir çalışma. Yani; zihinsel ve fiziksel olarak her seviyeden uygulayıcı için oldukça zorlayıcı. Bedeninizi sürekli ve tekrarlayan harekete alıştırmanız, hem de zihinsel olarak bu sürece hazırlanmanızın faydası olur.

Gelin dengeyi, değişmi ve hasat zamanını temsil eden sonbaharı ‘108 Güneşe Selam’ ritüeli ile birlikte karşılayalım!

  • Fiyat: 300.00 ₺
  • Total Slot: 1
  • Booked Slot: 0

This event has expired

Bu etkinliğin kayıt tarihi geçmiştir.
Zoom

Yorum yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir