Yükleniyor Etkinlikler

Awaken

Haziran 10 @ 08:00 - Haziran 13 @ 17:00 UTC+3

Hepimiz büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadığımız bir dönemden geçiyoruz. Eski alıştığımız yöntemler artık sorgulanmaya, eskiden çalışan sistemler çökmeye başladı. Bunun sebebi ise, bilincimizin gittikçe yükselmesi, ve ‘uyanmaya’ başlamamız. Bu uyanış zorlayıcı olabilir, çünkü yoğun bir kişisel gelişim sürecidir.

Kişisel yaşamınızda da bir değişimin geldiğini bildiğiniz ve nereden başlamanız gerektiğini bilemediğiniz bir noktada olabilirsiniz; bu bir kariyer değişikliği, taşınma, zorlayıcı bir deneyim olabilir ya da sadece yenilenmek için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Kendi deneyimlerim, uyguladığım pratikler ve uyanışımdan yola çıkarak hazırladığım ‘Awaken’ Yoga Kampı’nda durgun enerjileri ve tıkanıklıkları temizleyecek, ruhumuzu uyandıracak ve yeni başlangıçlar için yer açacağız.

Kamp Yeri

Datça’nın muhteşem ve huzur dolu doğası içerisindeki Kızılbük Ahşap Evleri; mavi ve yeşilin birbirine girdiği, yarımadanın en güzel koyu içerisinde yer alıyor. Konaklayacağımız ahşap evler zeytin, badem ve çam ağaçlarının arasında tamamen yeşil bir alanın içerisinde.

Önemli Bilgiler

Kamp ücretine dahil olanlar; Huzurlu ve tertemiz doğa içerisinde 3 gece 4 gün konaklama, sağlıklı ve organik içeriklerle oluşturulmuş sabah kahvaltısı, vejeteryan akşam yemeği, günlük yoga dersleri, nefes ve meditasyon çalışmaları kamp ücretine dahildir. Uçak ve transferler ücrete dahil değildir. Dersler her seviyeye uygundur. Yanınızda kedi matınızı getirmeniz gerekmektedir.

Kayıt ve Katılım

Ücretler oda tiplerine göre değişmektedir. Ek ücret karşılığında odalarda tek kişi kalınabilir. Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için dnzorbay@gmail.com mail adresinden veya 0530 645 82 92 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Details

Start: Haziran 10 @ 08:00
End: Haziran 13 @ 17:00