Yükleniyor Etkinlikler

Sail & Yoga Break

Ekim 23 @ 08:00 - Ekim 27 @ 17:00 UTC+3

Kamp Hakkında

Sail & Yoga Break ‘The Sailing Experience’ tarafından düzenlenen, yelken ve yoga severleri ya da yelken ve yogayla yeni tanışacak doğa tutkunlarını Fethiye ve Göcek’in eşsiz koylarında buluşturan festival tadında bir etkinlik.

Gün boyunca yelken ve denizde hayata dair öğretilerle ve  beraber; günlük meditasyon ve yoga seansları ile arınacak, kendimizi keşfedecek, bedenimize iyi bakacak ve zihnimizde sadelik ve huzura kavuşacağız.

  • Güne meditasyon ve nefes çalışmaları ile başlayacağız. Nefes tekniklerinin nasıl uygucanacağını öğrenecek, meditasyon çalışmaları ile farkındalığınızı geliştireceksiniz.
  • Demirlediğimiz koylarda – karada bulunan platformlarda – sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez ‘Her Seviyeye Uygun’ yoga pratiklerimiz olacak. Sabah uygulayacağımız canlandırıcı yoga akışları sayesinde güne aktif bir başlangıç yapacaksınız. Akşam ise uygulayacağımız restoratif pratikler sayesinde günün yorgunluğunu atacak ve dengeleneceksiniz.
  • Gün boyunca seyir yaparak karadan hiçbir araçla ulaşmı olmayan bakir koyları keşfedeceğiz ve her gün farklı bir koyda demirleyeceğiz. Göcek’in birbirinden eşsiz koylarını hem denizden hem de karadan keşfetme fırsatını yakalayacaksınız.
  • Her koyda ve teknede doğal ve sağlıklı içeriklerle hazırlanmış doyurucu ve lezzetli bir sofra bizi bekliyor olacak. Bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek gıdalar ile içten dışa yenileneceksiniz.
  • ‘Bavaria’ ve ‘Beneteau’ marka, bakımlı teknelerde konaklayacağız ve bu sayede yelkenli tekne kullanmanın yanı sıra, bir teknede yaşama deneyimine sahip olacaksınız.
  • Konaklama her gece teknelerde olup teknelerimizle Fethiye ve Göcek’in nefis koylarında her gün yaklaşık 2,5-3 saat yelken yapacağız.

Kayıt ve Katılım

Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için yasemin@thesailingexperience.net mail adresinden veya 0555 983 01 77 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Details

Start: Ekim 23 @ 08:00
End: Ekim 27 @ 17:00