Hakkımda

Kendinle Bağlantı Kur

 

Kendimizle kurduğumuz bağı güçlendirmek, hem bedenimizle hem de çevremizle uyumlanmak zorlayıcı olabiliyor ama mutlu bir hayat için bir o kadar gerekli.

Hızla akan hayat ve ulaşmamız gereken hedefler için koşuştururken içerisinde yaşadığımız bedeni unutuyor, ihtiyaçlarını dinlemiyor ve kendimizle olan bağlantıyı kaybediyoruz. Birçok sakatlık ve hastalığın sebebi aslında bu; kendimizle olan diyaloğumuzun zayıflığı. 

Yoga hayatımdaki uyumu ve kendimle olan bağlantıyı bulmamı sağladı. Fiziksel bir deneyim olarak başladı ve varlığımın diğer yönlerine doğru genişledi. Bu hissi ilk farkettiğim günden beri yoga yapıyorum ve yoga 8 yıldır hayatımın vazgeçilmez bir parçası. 

Hayatımı ve uyum sağlayamadığım birçok şeyi sorgulamamı sağlayan Chris Chavez’in eğitmenlik eğitimi beni hayal edemeyeceğim bir şekilde değiştirdi, geliştirdi ve dönüştürdü. Bana ilham veren hocaları ve pratikleri takip ederek yolculuğuma devam ediyorum.

Tutkumu benimsemek ve paylaşmak, bana sürekli farkındalığımı geliştirdiğim bir kariyer sağladığı için minnettarım. Bir eğitmen olarak, bu yolculuğun en sevdiğim yanı, öğrencilerimi kendileri ile bağlantı ve yaşamlarında uyuma doğru yönlendirmek ve her anın, her bedenin, her kişinin eşsiz olduğunu hatırlatmak.

Yoga ve meditasyon ile zihinsel, duygusal ve fiziksel beden birlikteliğini sağlayarak kendimize daha mutlu, daha sağlıklı ve rahatlamış bir yaşam sağlamamız mümkün.

Yeniden kurmak istediğiniz bu bağlantıyı ve uyumu keşfetmenize yardımcı olmak ve birlikte bu yolda yürümek için sabırsızlanıyorum!