Awaken / Uyanış

Awaken / Uyanış

17-19 Nisan 2020
Dikmen Köyü - Sakarya
950 TL

Kamp Hakkında

Bahar’ın gelişi, uzun bir kıştan sonra, yeniden doğum ve yaratıcılık enerjilerinin en yüksek olduğu zaman. Işığın geri döndüğünü ve daima geri döneceğini gösteren yüce, aydınlatıcı bir hatırlatma. Baharı ve doğanın uyanışını kendimizle, birbirimizle ve doğayla daha derinden bir bağ kurarak kutlayacağız. Canlandırıcı yoga akışları ve nefes çalışmaları, sindirim sistemini düzenleyici derin burgu çalışmaları, rahatlatıcı yin ve miyofasyal gevşeme uygulamaları, ses şifası ve doğa deneyimleri ile dolu, doğa ile uyumlanacağımız 3 günlük harika bir program.

Kamp Yeri

İstanbul’a sedece 2,5 saat uzaklıkta ancak kendinizi çok uzaklarda hissedeceğiniz, Sakarya Hendek’in Aksu Mahallesi’nde, arkadaşım Duygu’nun samimi ve sıcacık Köy Evi’nde kalacağız.

Önemli Bilgiler

Kamp ücretine dahil olanlar; Huzurlu ve tertemiz doğanın içerisinde 2 gece – 3 gün konaklama, yerel ürünlerle hazırlanmış halis köy kahvaltısı, vejeteryan öğlen ve akşam yemeği, doğal bitki çayları, taze sebze – meyve suları, günlük yoga dersleri, nefes ve meditasyon çalışmaları, ses şifası ve doğa keşif yürüyüşleri. Ulaşım ücrete dahil değildir. Yanınızda kedi matınızı getirmeniz gerekmektedir. Yanınıza defter, kalem, rahat kıyafetler, yağmurluk, ve yürüyüş ayakkabısı, sizi sıcacık tutacak renkli ve kalın çoraplar ve evde giyeceğiniz yumuşak bir çift terlik koymayı unutmayın. Katılım kontenjanı 8 kişidir.

Kayıt ve Katılım

Ücret: 950TL. Konaklama çift kişilik odalarda yapılmaktadır. Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için mail adresinden veya 0530 645 82 92 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Kamplar