Chill & Yoga

Chill & Yoga

10-12 Ocak 2020
Hendek, Dikmen Köyü - Sakarya
800 TL

Kamp Hakkında

Seneye kendimizi dinleyerek ve yoğun pratikle bedenimizi ve zihnimizi açarak güzel bir başlangıç yapmak için ‘biz bize’ köye gidiyoruz.

Kamp Yeri

İstanbul’a sedece 2,5 saat uzaklıkta ancak kendinizi çok uzaklarda hissedeceğiniz, Sakarya Hendek’in Aksu Mahallesinde arkadaşım Duygu’nun Köy Evi’nde kalacağız.

Önemli Bilgiler

Kamp ücretine dahil olanlar; Huzurlu ve tertemiz doğanın içerisinde 2 gece konaklama, yerel ürünlerle hazırlanmış halis köy kahvaltısı, vejeteryan öğlen ve akşam yemeği, günlük yoga dersleri, nefes ve meditasyon çalışmaları ve doğa keşif yürüyüşleri. Ulaşım ücrete dahil değildir. Yanınızda kedi matınızı getirmeniz gerekmektedir. Yanınıza defter, kalem, rahat kıyafetler, yağmurluk, kalın bir mont ve yürüyüş ayakkabısı, sizi sıcacık tutacak renkli ve kalın çoraplar ve  evde giyeceğiniz yumuşak bir çift terlik koymayı unutmayın. Katılım kontenjanı 8 kişidir.

Kayıt ve Katılım

Ücret: 800TL. Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için dnzorbay@gmail.com mail adresinden veya 0530 645 82 92 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Kamplar