Five Elements Yoga Kampı

Five Elements Yoga Kampı

01 - 03 Mart 2019
Bolu
1500 TL

Kamp Hakkında

Toprak, su, ateş, hava, boşluk… Bizi, doğayı ve etrafımızdaki herşeyin özünü oluşturan Beş Element. İşte tam da bu nedenle kendi varoluşumuzla ve herşeyle bağ kurmak için daha güzel bir yol olamaz. Yaşamın yapı taşlarını oluşturan bu enerjileri dengeleyecek; hem asana pratiğimizde hem de hayatımızın içinde uygulanabilir kılacağız. Bu sefer güneş, kum ve denizi unutmadık!

Kamp Yeri

Bu sır yarımadanın en yeşil ovası Mesudiye’nin en güzel koyu Kızılbük’te, yüz yaşını geçen keçiboynuzları, pembeliğiyle parlayan karabiber, reçellere konuk olan portakal ve limon ağaçları, havuzu gölgeleyen zeytin ağaçları ile bir botanik harikası Kızılbük Ahşap Evleri. Datça’nın muhteşem ve huzur dolu doğası içerisindeki Kızılbük Ahşap Evleri; 10 dönüm arazide, mavi ve yeşilin birbirin girdiği koyun içerisinde yer alıyor. Konaklayacağımız ahşap evler zeytin, badem ve çam ağaçlarının arasında tamamen yeşil bir alanın içerisinde.

Önemli Bilgiler

Kamp ücretine dahil olanlar; Huzurlu ve tertemiz doğanın içerisinde 3 gece konaklama, sağlıklı içeriklerle oluşturulmuş sabah kahvaltısı ve vejeteryan akşam yemeği, Beş Element asana pratiği, nefes ve meditasyon çalışmaları ve plaj kullanımıdır. Uçak ve transferler ücrete dahil değildir. Yanınızda kedi matınızı getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca bavulunuza havlu, su matarası, defter, kalem, rahat kıyafetler, mayo / bikini ve terlik koymayı unutmayın. Katılım kontenjanı 25 kişidir.

Kayıt ve Katılım

Erken ödeme indirimi 1 Mayıs’a kadar 1.200 TL, 1 Mayıs sonrası 1.500TL’dir. Ön kayıt için formu doldurmanız yeterlidir, kayıt işleminiz ödeme yapıldıktan sonra gerçekleşecektir.

Diğer Kamplar