Sail & Yoga Break

Sail & Yoga Break

29 Nisan - 01 Mayıs 2020
Göcek
3500 TL

Kamp Hakkında

Sail & Yoga Break “The Sailing Experience” tarafından düzenlenen, yelken ve yoga severleri ya da yelken ve yogayla yeni tanışacak doğa tutkunlarını Fethiye ve Göcek’in eşsiz koylarında buluşturmayı hedefleyen festival tadında bir etkinlik. Gün boyunca yelken ve denizde hayata dair öğretilerle ve  beraber; günlük meditasyon ve yoga seansları ile arınacak, kendimizi keşfedecek, bedenimize iyi bakacak ve zihnimizde sadelik ve huzura kavuşacağız.

Kamp Yeri

“Bavaria” ve “ Beneteau” marka son derece bakımlı teknelerde konaklayacağız ve bu sayede karadan hiçbir araçla ulaşmı olmayan bakir koyları keşfedeceğiz. Konaklama her gece teknelerde olup teknelerimizle Göcek’in şahane koylarından Manastır (Adaia Restaurant) ve  Fethiye’de Turunç Pınarı (Balıkçı Osman) koylarına bağlanacağız. Yoga çalışmalarını gittiğimiz koylarda karada gerçekleştireceğiz.

Önemli Bilgiler

Kamp ücretine dahil olanlar; Günlük yoga dersleri, nefes ve meditasyon çalışmaları, ilk gün seyir öncesi 1,5 saat teorik kara eğitimi, Fethiye ve Göcek’in nefis koylarında her gün yaklaşık 2,5 – 3 saat yelken seyri, 2 gece 3 gün teknede konaklama, koylardaki seçkin restoranlarda etkinlik ruhuna uygun sağlıklı ve doyurucu kahvaltı ve akşam yemekleri, teknede su, kahve ve çay servisi, can yeleği, çarşaf, yastık, pike ve battaniye. Fethiye’ye ulaşımınızı ve araba ile gelmiyorsanız Yes Marina’ya transferinizi kendiniz organize etmelisiniz. Yanınızda kendi yoga matınızı getirmeniz gerekmektedir. Alkollü içeceklerlerinizi dilerseniz satın alarak tekneye getirebilirsiniz. Dilerseniz ayrıca yelken sporunu içeren seyahat sigortası yaptırabilirsiniz, isteğe bağlıdır ve mecburi değildir.

Kayıt ve Katılım

31/01/2020 tarihine kadar yapılan ödemelerde çift kişilik kamara için kişi başı indirimli fiyatımız 3.000 TL, sonrası 3.500TL (kişi başı ücret)

Çift kişilik kamarada tek kişi konaklama 6.000TL. Tek kişi bir kamarada konaklama için erken ödemede herhangi bir indirim uygulamamız yoktur.

Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için yasemin@thesailingexperience.net mail adresinden veya 0555 983 01 77 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Kamplar