Rediscover Yourself

Rediscover Yourself

29 Mart – 04 Nisan 2020
Ubud, Bali – Endonezya
1500 USD

Kamp Hakkında

Hayatımızda değişmeyen tek gerçek değişim. Kendimiz ve çevremiz hızla değişirken, özümüzü keşfetmek ve gerçek benliğimizi tanımak yaşam boyu süren ve hiç bitmeyen bir süreç.  Bunun için yogayı, sizi konfor alanınızdan çıkaracak bir seyahat tecrübesi ile birleştirdik ve Yoga Zero ile birlikte ömür boyu hafızalarınıza kazanacak bir yolculuk hazırladık. Kendimizi yeniden keşfetmek için alışkın olduğumuz alandan ve ülkeden çok uzaklara, Bali’ye gidiyoruz.

Kamp Yeri

Yemyeşil pirinç tarlaları içerisinde yer alan harika bir yoga merkezinde konaklayacağız, günlük yoga dersleri ile bedenimizle yeniden tanışacak ve canlandıracağız. Gün içerisinde kalan zamanımızda bir doğa harikası olan Bali adasını ve kedimizi keşfetmeye devam edeceğiz; şelaleler, tapınaklar, doğa içerisinde yürüyüşler, Yoga Barn yoga stüdyosunu ziyaret, Maymun Ormanı, Ubud pazarı, spa ve dahası… En önemlisi ise bir günü, Dünya’nın en ilham veren yoga festivali Bali Spirit Fest’de geçireceğiz!

Önemli Bilgiler

Kamp ücretine dahil olanlar; Ubud’da pirinç tarlaları arasında butik yoga resortta 6 gece, 7 gün konaklama, sağlıklı ve yerli yiyecekler ile özenle hazırlanmış, vejataryan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, gün boyu süren çay – kahve ikramı, her güne özel temalı yoga dersleri, nefes ve meditasyon çalışmaları (her seviyeye uygun), Dünya’nın en ilham verici yoga festivallerinden Bali Spirit Festival’ine 1 günlük katılım, yoga’nın mabedi Yoga Barn’a ziyaret ve bir derse katılım. Olmazsa olmazlar; Tapınak Ziyaretleri, Monkey Forest, Ubud Market, Tjampuhan Gündoğumu Yürüyüşü. Havalimanı – Otel, programda yer alan gezileri geliş ve dönüş transferleri. Endonezya için vize bedeli yoktur. Tüm katılımcılarımıza Yogazero’dan 2020 Nisan ayı sonuna kadar geçerli özel indirim hediye ediyoruz. Uçak bileti ( önerimiz Türk Hava Yolları İstanbul – Bali Denpasar havalimanı direkt uçuşu), SPA hizmetleri, öğle yemekleri ve kişisel harcamalar, seyahat sigortası ücrete dahil değildir.

Kayıt ve Katılım

Erken ödeme indirimli nakit fiyatı, 30 Ocak 2020’ye kadar 1450.-USD; sonrası 1650.-USD. Kredi kartı ile ödeme ve taksit imkanı bulunmaktadır. Odalar iki kişilik paylaşımlıdır, tek kişilik oda seçeneği ücret farkı karşılığında mevcuttur. Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için Yoga Zero telefon ve whatsapp numarasından; 0545 231 21 18,  iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Kamplar