Kurumsal İşbirlikleri

Kurumsal İşbirlikleri

Yoga etkinlikleri, kurumsal dersler, dijital içerikler, sosyal medya paylaşımları ve marka işbirlikleri ile kurumların çalışanlarına ve müşterilerine sundukları hizmetlerde fark yaratmalarına katkı sağlıyorum.

Projeleriniz, sorularınız ve talepleriniz için iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz.

Nike x Sportive

Sosyal Medya + Marka İşbirliği

Türkiye’nin çok markalı lider spor perakende zinciri ve internet mağazalarından biri olan Sportive ve tüm dünyada sporun dönüştürücü ve iyileştirici gücüne inanan Nike markası için 1,5 senedir yoga kategorisi özelinde sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik etmek için düzenli olarak sosyal medya içerikleri hazırlıyor ve paylaşıyorum.

wellbess logo

Wellbees

Dijital İçerikler

Kurumsal şirketlere yönelik well-being uygulaması olan Wellbees için Haziran 2021’den beri düzenli olarak Türkçe ve İngilizce yoga dersi videoları ve meditasyon ses kayıtları hazırlıyorum.

sweaters

Sweater’s App

Ofis Yogası + Yoga Dersi

Spor yapmayı seven, spor yaparken birbirini destekleyen ve motive eden insanların buluşma platformu Sweater’s uygulamasının düzenlediği Wellness Festivallerinde, Kanyon’un içerisine geçici olarak kurulan Sweater’s Hub’da ve Bebek’teki Sweater’s Hub’da yoga ve ofis yogası dersleri verdim.

bayer

Kadın Sağlığı Tv x Bayer

Sosyal Medya + Dijital İçerik

Dünyanın en büyük ilaç şirketlerinden Bayer’in Türkiye’de gerçekleştirdiği, kadın sağlığı alanında farkındalık oluşturmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi, canlı internet televizyonu Kadın Sağlığı TV ile birlikte 21 Haziran 2022 Dünya Yoga Günü’nde canlı yayında Menstural Yoga dersi yaptık ve regl döneminde yoga üzerine konuştuk.

kotex

Kotex + Migros

Sosyal Medya + Dijital İçerik

Migros Türkiye Youtube kanalı, @migrosseninicin Instagram kanalı ve kadın hijyen ürünleri Kotex’in @kotexturkiye IG TV kanalı ile birlikte 14 günlük Evde Yoga serisi hazırladık. Bu program Covid-19 çıkma yasağı sürecinde evde yogaya başlayan takipçilerin yoganın temellerini öğrenmeleri ve programın sonunda geleneksel bir yoga akışını rahat bir şekilde uygulayabilir hale gelmeleri için tasarlandı.

molped

Molped

Sandalye Yogası

Kadın hijyen ürünleri markası Molped’in organik pamuklu Pure & Soft ürünü için düzenlediği bayii lansman toplantısında yoganın yaşam kalitesine faydalarından bahsettik ve sandalye yogası yaptık.

amazon

Amazon

Ofis Yogası + Kurumsal Ders

Dünya genelinde hizmet veren alışveriş platformu Amazon Türkiye ofislerinde 1 ay boyunca belirli günlerde 15’er dakikalık yoga ve meditasyon seansları düzenleyerek işyeri stresini ve gerginliğini yönetmeye, ekip ruhunu geliştirmeye destekte bulundum ve kurumsal well-being kültürünü teşvik ettim. Pandemi sürecinde 1 saatlik online yoga dersleri ile programa devam ettik.

kimpur

Kimpur (Kimteks Poliüretan)

Ofis Yogası + Kurumsal Ders

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları içerisinde yer alan Kimpur’un merkez ofislerinde ve Gebze’deki fabrikalarında beyaz yaka çalışanlarına 1 ay boyunca belirli günlerde 15’er dakikalık yoga ve meditasyon seansları düzenleyerek işyeri stresini ve gerginliğini yönetmeye, ekip ruhunu geliştirmeye destekte bulundum ve kurumsal well-being kültürünü teşvik ettim.

coldwell banker

Coldwell Banker Datça

Kurumsal Ders

Dünyanın ilk ve en köklü gayrimenkul danışmanlık markası Coldwell Banker Datça resmi şubesi Oksijen Gayrimenkul’un senelik ödül toplantısında meditasyon ve özşefkat pratiği yaptık, iş yaşamındaki stresi yönetmek için nefes ve meditasyon pratiklerini nasıl kullanabileceklerini konuştuk.

boyner

Boyner x Nike

Sosyal Medya + Dijital İçerik

Türkiye’nin lider mağaza zinciri Boyner Youtube kanalı ve Nike işbirliği ile Covid-19 çıkma yasağı sürecinde ‘Evde spora başla!’ #evdehareket sloganı ile her seviyeye uygun farklı bölgeleri hedef alan yoga videoları serisi hazırlandı. 

network

Network

Ofis Yogası + Dijital İçerik

Çalışan kesimi hedefleyen hazır giyim markası Network ile Covid-19 sokağa çıkma döneminde evini ofise çevirenler için @networkonline Instagram kanalından canlı yayında evde ofis yogası yaptık.
yoga zero

Yoga Zero

Sosyal Medya + Marka İşbirliği

Türkiye’nin önde gelen yoga ve meditasyon malzemeleri internet mağazası Yoga Zero ile birlikte Liforme Yoga Matları gibi belirli ürünler özelinde ürün tanıtımı, sosyal medya paylaşımları yapıyor ve çekiliş kampanyaları düzenliyoruz.

Meditopia Yoga

Dijital İçerik

75’ten fazla ülkede toplamda 20 milyonu aşkın kullanıcıya sahip, içinde 11 farklı dilde içeriğin yer aldığı meditasyon uygulaması Meditopia’nın yoga pratiğini daha ulaşılabilir ve farkındalıklı bir hâle getirmek için oluşturduğu ‘Meditopia Yoga’ uygulaması için yoga dersi videoları hazırlıyorum.

Blog

Yoga, sağlıklı yaşam ve bana iyi gelen şeyler.

Yoga Eğitmeni Olmak

Yoga Eğitmeni Olmak

Kurumsal hayatını bırakıp yoga eğitmeni olmak veya kendi işini kurmak,

416A2510-1536x1024

Yoga Pozlarını Neden Uyguluyoruz?

Yoga pozları veya duruşları olan Asana'ları uygulama nedenlerimiz ve fiziksel,

Kendi Pratiğinizi Oluşturma Rehberi

Kendi Pratiğinizi Oluşturma Rehberi

Kendi başınıza bir yoga rutininizi oluşturmak istiyor ancak nasıl yapacağınızı

Güçlü Bir Sabah Rutini Oluşturmak için Öneriler

Güçlü Bir Sabah Rutini Oluşturmak için Öneriler

Kendi hayat temponuza göre uygulanabilir ve tutarlı bir sabah rutini