Hakkımda

Hakkımda

10 yıl boyunca gıda ve hızlı tüketim malları sektöründe uluslararası markaların yönetiminde pazarlama üzerine çalıştıktan sonra 2018’de pazarlama, sosyal medya, marka ve etkinlik yönetimi konularındaki deneyimimi yoga ve iyi yaşam konusundaki tutkum ve iletişim ağımla birleştirerek Kurumsal Wellbeing Danışmanılığı ve Influencer Pazarlaması üzerine kendi işimi kurdum.

Hikayem aldığım pazarlama eğitimi ve İtalya'da yaşamakla başladı. Bu deneyimler bugüne kadarki profesyonel ve özel hayatıma rehberlik etti ve ilham verdi. Hayatımdaki diğer en önemli dönüm noktası ise düzenli yoga pratiğine başlamak ve Yoga Eğitmenlik Eğitimi oldu.

2013 yılında ilham verici bir yoga dersinin ardından iş ve özel hayatım arasında denge kurma ihtiyacıyla birlikte sağlık konusunda daha bilinçli seçimler yapmaya ve düzenli olarak yoga yapmaya başladım. İlk yoga eğitmenlik eğitimimi tamamladıktan sonra kurumsal işimde çalışırken Türkiye'nin tanınmış yoga stüdyolarında ve spor salonlarında ders vererek yogaya olan tutkumu paylaşmaya başladım. Bu süre zarfında dünyanın önde gelen yoga etkinliklerine ve festivallerine katıldım ve buralarda gönüllü olarak çalıştım.

Bu süreçte Yoga'yı hayatımda daha derin bir fiziksel, zihinsel, ruhsal farkındalık düzeyine ulaşmak ve yaşam kalitemi artırmak için bir araç olarak görmeye başladım. Yaşam tarzım tamamen değişirken, temel değerlerimele daha uyumlu bir hayat yaratmak amacıyla kendi girişimimi başlattım. Özellikle Covid-19 ile birlikte ve sonrasında, zihinsel sağlık ve iş-yaşam dengesinin önemine odaklanarak her yıl çarpıcı bir şekilde büyümekte olan ‘Wellness’ çatısı altında kurumsal şirketler ve bireysel katılımcılar için kapsamlı sağlık programları ve inzivaları tasarlıyor, yönetiyor ve danışmanlık veriyorum. Ayrıca sağlık, güzellik, aktif ve spor giyim markaları için sosyal medya kampanyaları geliştiriyor, özelleştirilmiş içerikler oluşturuyor ve yoga, meditasyon ve kurumsal sağlık uygulamaları için çevrimiçi eğitimler ve içerikler üretiyorum.

Yoga ve iyi yaşam uygulamaları ile zihinsel, duygusal ve fiziksel beden birlikteliğini sağlayarak kendimize daha mutlu, daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam sağlamamız, işyerindeki üretkenliği ve iş memnuniyetini arttırmamız ve tam potansiyelimize ulaşmamıza yardımcı olacak pozitif bir çalışma kültürü yaratmamız mümkün.

Tutkumu benimsemek ve paylaşmak, bana sürekli farkındalığımı geliştirdiğim bir kariyer sağladığı için minnettarım.
Sizi, potansiyelinizi açığa çıkaracak sağlıkla dolu bir geleceğe doğru yolculuğa çıkmaya davet ediyorum!

Blog

Yoga, sağlıklı yaşam ve bana iyi gelen şeyler.

Yoga Eğitmeni Olmak

Yoga Eğitmeni Olmak

Kurumsal hayatını bırakıp yoga eğitmeni olmak veya kendi işini kurmak,

416A2510-1536x1024

Yoga Pozlarını Neden Uyguluyoruz?

Yoga pozları veya duruşları olan Asana'ları uygulama nedenlerimiz ve fiziksel,

Kendi Pratiğinizi Oluşturma Rehberi

Kendi Pratiğinizi Oluşturma Rehberi

Kendi başınıza bir yoga rutininizi oluşturmak istiyor ancak nasıl yapacağınızı

Güçlü Bir Sabah Rutini Oluşturmak için Öneriler

Güçlü Bir Sabah Rutini Oluşturmak için Öneriler

Kendi hayat temponuza göre uygulanabilir ve tutarlı bir sabah rutini