Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olurum?

Öncelikle e-posta adresini girerek kendine bir şifre oluştur ve üyeliğini tamamla. Sonrasında ise buraya tıklayarak üyelik paketlerini görebilir ve kendine uygun olanı seçebilirsin.

Wellness Paketinin Kapsamı Nedir?

Bir yoga eğitmeni ve Ayurveda uygulayıcısı olarak, yaşamınızın çeşitli yönlerine dayalı bir değerlendirme sağlayarak dengeyi yeniden kurmak veya dengesizliği önlemek için Ayurveda’nın temel ilkelerinden, yoga pratiğinden ve nefes tekniklerinden yararlanıyorum. Bu süreçte fiziksel, zihinsel/duygusal açıdan yaşadığınız dengesizlikleri belirleyerek denge için gereken yaşam tarzı ve beslenme önerilerini belirlemeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz bedenimizi toksinlerden arındırmak, bedende oluşmuş iltihabı azaltmak, sindirim ateşini yükseltmek ve bedenin sağlıklı bağırsak florasına destek sunacak sabah ve akşam ritüellerini hayatımıza almak.

Birlikte, sağlığınızın sorumluluğunu almanız ve hayatınızı en iyi varoluş şekliyle yaşamanız için sizi güçlendirecek bilince dayalı ve bütünsel bir yaşam programı oluşturacağız.

Neden Birebir Danışmanlık Almalıyım?

Her birimiz aynı parmak izimiz gibi benzersiz ve biricik bir zihin-beden yapısına sahibiz. Bu süreçteki amacımız, bu benzersiz beden tipiniz hakkında bilgi edinmenizi sağlamak ve bedeninizi doğa ile uyumlayarak dengeye getirmek. Bunu yakalandıkça bilinciniz ve bedeniniz canlanarak kendi doğal iyileştirme gücünün farkına varacak ve buna göre seçimler yapmaya başlayacaksınız. Ayrıca, beslenmenizi destekleyecek size özel tariflere, ihtiyaçlarınıza uygun bitki ve baharat karışımlarına ve dengesizliklerinizi giderecek kişisel bakım ve günlük rutin uygulamalarına erişim sağlayacaksınız.

Neden Birebir Ders Almalıyım?

Bire bir özel derslerimizi, sizi vücut yapınız, yaşam biçiminiz, sağlık geçmişiniz, varsa postür bozukluklarınız, keyif aldığınız pozlar ve ruh halinizi göz önünde bulundurarak tamamen size özel olarak tasarlıyor ve size rehberlik ediyorum. 

Esnek Değilim. Yoga Yapabilir Miyim?
Yoga yapmak için esnek olmanız gerekmez. Düzenli olarak yoga yaptıkça esnekliğiniz artacaktır. Ayrıca, yoga sadece esneklikle ilgili değil. Esneklik, güç, denge ve pratik boyunca ortaya çıkan tüm duygu ve duyumları sakin ve yargısız bir şekilde gözlemleyebilmekle ilgili.
İade Politikanız Nedir?

Ödeme ve iade koşulları Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer almaktadır.

Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?
Buraya tıklayarak üye olduğun e-posta adresini girebilir, şifre kutusunun hemen altında göreceğin ‘Şifremi Unuttum’ butonuna basabilirsin. Girdiğin e-posta adresinin gelen kutusunu kontrol et ve link’e tıklayarak şifreni yenile.
Kişisel Verilerim Korunuyor Mu?

Kişisel verilerin Kişisel Verilerin Korunması kapsamında korunuyor. Gizlilik Politikamızda yer almaktadır.