Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olurum?

Öncelikle e-posta adresini girerek kendine bir şifre oluştur ve üyeliğini tamamla. Sonrasında ise buraya tıklayarak üyelik paketlerini görebilir ve kendine uygun olanı seçebilirsin.

Derslere nasıl katılabilirim?

Üyeliğini oluşturduktan sonra kendine uygun üyelik paketini veya dersi seçebilirsin. Ödemeni tamamladıktan sonra derslerin hesabına tanımlandığına dair bir mail alacaksın. Sonrasında site üzerinden üyelik girişi yaparak Hesabım > Siparişler > Derse Katıl adımlarını takip ederek üyeliğin içeriğinde yer alan tüm ders ve atölyeleri görebilirsin. ‘Derse Katıl’ butonuna bastığında çıkacak olan ‘Canlı Ders’ linki’ne tıklayarak Zoom üzerinden derslere katılabilirsin.

Derslere hangi cihazlarla giriş yapabilirim?
Derslere katılmak için bilgisayar, tablet veya telefonunu kullanabilirsin, Zoom uygulamasını çalıştıran her cihaz uygundur.
Dersleri kaçırırsam, ders günü ve saati dışında da kendi kendime kayıttan yapabiliyor muyum?

Katılamadığın dersler olursa web sitesi üzerinden üye girişi yaparak Hesabım > Siparişler > Derse Katıl adımlarını takip edip ‘Kayıttan İzle’ üzerinden ders kayıtlarına erişebilirsin. Tüm derslerin kayıtları üyeliğin boyunca erişilebilir olacak. Bu dersleri üyeliğin süresince dilediğin zaman ve dilediğin kadar yapabilirsin.

Ders sırasında beni görebiliyor musunuz? Kameram kapalı katılabilir miyim?
Evet ders sırasında eğer kameranı açarsan seni görebilir ve yönlendirebilirim. Tabii ki dilersen kameranı kapalı da tutabilirsin ancak karşılıklı etkileşim halinde olmanın çok daha güçlü bir deneyim sağlar.
Pratiklerin süresi ne kadar?
Dersin türüne ve gününe göre değişmekle birlikte 60 dk veya 75 dk olabiliyor. Atölyeler ise 90 dk sürüyor.
Yogaya yeni başladım, hangi derslere girebilirim?
Yoga pratiğinde yeniysen her Salı ve Cuma sabahları 08:00 – 09:00 arasında her seviyeye uygun ‘Canlandırıcı Sabah Akışı’ dersleri senin için uygun. Bu derslerle hem bedenini güne hazırlarken esnekliğini ve gücünü arttırabilirsin hem de yönlendirmeler ve hareket varyasyonlarıyla güvenli bir şekilde kendi seviyene göre bir pratik uygulayabilirsin. Çarşamba akşamı 19:00 – 20:00 arasındaki Yin Yoga dersim de her seviyeye uygun, ruhen ve bedenen gevşeyip esneklik kazanmana yardımcı olabilecek bir ders
Esnek değilim. Yoga yapabilir miyim?
Yoga yapmak için esnek olmanız gerekmez. Düzenli olarak yoga yaptıkça esnekliğiniz artacaktır. Ayrıca, yoga sadece esneklikle ilgili değil. Esneklik, güç, denge ve pratik boyunca ortaya çıkan tüm duygu ve duyumları sakin ve yargısız bir şekilde gözlemleyebilmekle ilgili.
İade politikanız nedir?

Ödeme ve iade koşulları Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer almaktadır.

Üyeliğimi dondurabilir miyim?
Üyeliğini dondurmak ve daha sonra kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsin.
Şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Buraya tıklayarak üye olduğun e-posta adresini girebilir, şifre kutusunun hemen altında göreceğin ‘Şifremi Unuttum’ butonuna basabilirsin. Girdiğin e-posta adresinin gelen kutusunu kontrol et ve link’e tıklayarak şifreni yenile.
Kişisel verilerim korunuyor mu?

Kişisel verilerin Kişisel Verilerin Korunması kapsamında korunuyor. Gizlilik Politikamızda yer almaktadır.